Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Сутичка між членами ОВК та спостерігачами від партії

Сутичка між членами ОВК та спостерігачами від партії

Сутичка між членами ОВК та спостерігачами від партії

Через затримку складання підсумкового протоколу ОВК № 99 між членами комісії та представниками політичних сил відбулась сутичка.

30 жовтня під час засідання ОВК 99-го округу в адресу голови та членів комісії почали надходити звинувачення у спеціальному затягуванні часі від представників опозиції. Заступник голови ОВК Чубченко Петро Іванович заперечив висунуті звинувачення, опираючись на норму Закону України «Про вибори народних депутатів України», в якій зазначено, що спостерігачі, довірені та уповноважені особи, а також інші присутні на засіданні не мають права втручатися у процес засідання, заважати його проведенню. З цієї причини ним було оголошено технічну перерву. Рух членів комісії до виходу заблокував кандидат в народні депутати Андрій Табалов (ВО «Батьківщина»). Кандидат не випускав нікого з приміщення, де проводилося засідання ОВК, мотивуючи це тим, що згідно закону засідання ОВК має бути проведено без перерви та відсутністю підстав затримувати видачу підсумкового протоколу.

Почалась сутичка між членами ОВК та спостерігачами від партій, в результаті якої деякі члени ОВК отримали не серйозні травми. Було викликано швидку допомогу, та наряд міліції. З цього приводу було складено протокол, усі члени комісії дали свої свідчення.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org