Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » » Тесленко Андрій Вікторович

Тесленко Андрій Вікторович

Тесленко Андрій Вікторович
Одномандатний виборчий округ 102
Висування Політична партія "Опозиційний блок"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-23239 від 25.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1306 від 29.09.2014
Відомості про кандидата народився 28 травня 1979 року в місті Новоукраїнка Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Знам’янка Кіровоградської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "Опозиційний блок".

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 102 від Політичної партії «Опозиційний блок»

Тесленко Андрій Вікторович

Вибори до Верховної Ради проходять у нелегкий час: на сході країни – війна, розруха, гинуть люди. Країна невпинно скочується у прірву економічної депресії, масового безробіття та тотального зубожіння населення. Те, що відбувається сьогодні з країною — це вибір влади, а не народу. Люди прагнуть миру, стабільності та відродження країни.

МИР

Україні потрібен мир. Настав час компромісу, подолання внутрішніх суперечок, початку суспільного діалогу про наше майбутнє.

Наші цілі:

Розробити та реалізувати Національний план примирення, провести розслідування масової загибелі мирних громадян під час подій на Майдані у Києві, в Одесі та на сході України.

Засвідчити прагнення України до збереження позаблокового статусу.

Активізувати переговори з Росією за посередництва держав ЄС, США та інших країн з метою створити сталі умови для миру.

Роззброїти всі незаконні воєнізовані формування.

Забезпечити зміцнення обороноздатності країни, соціального захисту військовослужбовців, правоохоронців та їх сімей, членів родин загиблих і поранених учасників воєнних дій.

СТАБІЛЬНІСТЬ

Україна втомилась від громадянських потрясінь, економічних експериментів та політичного радикалізму. Країні потрібен новий суспільний договір, в основу якого буде закладено принципи соціальної справедливості, рівності перед законом, суспільної безпеки, гарантій прав та свобод людини і громадянина.

Наші цілі:

Активізувати процес децентралізації влади задля повноцінного забезпечення права територіальних громад на розвиток.

Затвердити Національний план відродження Донбасу та призначити Міністра з питань мирного врегулювання та відродження сходу країни.

Забезпечити державну підтримку сімей, які втратили житло, члени яких загинули або отримали поранення внаслідок конфлікту.

Запровадити кримінальну відповідальність за розпалювання міжрегіональної ворожнечі.

Зупинити бездумне переслідування державних службовців та політичних опонентів під гаслами люстрації.

ВІДРОДЖЕННЯ

Україна має знову стати країною, в якій людина може жити без страху перед завтрашнім днем, стати країною вільного діалогу, в якій можна без страху висловлювати свої думки та політичні позиції, країною дружньою для бізнесу, інвестицій та підприємницької ініціативи.

Наші цілі:

Запровадити мораторій на збільшення податкового навантаження.

Зменшити негативні наслідки ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС через затвердження Державної програми підтримки національних виробників.

Відмовитися від плаваючого курсу гривні з метою запобігання зубожіння населення.

Зупинити скорочення працівників бюджетної сфери.

Запровадити кредитні та податкові канікули для підприємств у регіонах, які постраждали внаслідок воєнних дій.

Викорінити корупційні схеми в енергетичному секторі та відновити переговори з країнами – постачальниками енергоносіїв.

Зберегти право на безкоштовну медицину для малозабезпечених верств населення.

Підвищити соціальний захист молодих родин, збільшити виплати допомоги при народженні кожної наступної дитини та виплати допомоги по догляду за дитиною до 3-х років.

Утворити Державну агенцію із забезпечення громадянських та майнових прав біженців, переселенців та громадян України, які проживають у Криму.

Дорогі земляки!

Кіровоградщина – географічний центр України. Тут б’ється її енергетичне серце, колосяться щедрі хліби, трудяться талановиті люди.

Сьогодні усі ми хочемо жити в єдиній, могутній країні, тому маємо знайти шлях до відродження України. Ми повинні навчитися чути одне одного, знаходити компроміси, разом відбудовувати країну. Необхідно відкинути політиканство, приниження, засудження тих, хто висловлює інші думки. Повернемо країні майбутнє, а громадянам – впевненість у завтрашньому дні! © ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org