Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » » Тетяниченко Віталій Анатолійович

Тетяниченко Віталій Анатолійович

Тетяниченко Віталій Анатолійович
Одномандатний виборчий округ 102
Висування Радикальна Партія Олега Ляшка
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-20872 від 23.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1267 від 28.09.2014
Відомості про кандидата народився 10 квiтня 1976 року в місті Світловодськ Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Світловодська юридична група", безпартійний, проживає в місті Світловодськ Кіровоградської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Радикальна Партія Олега Ляшка.

ОДНОМАНДАТНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 102

КАНДИДАТ У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ

ТЕТЯНИЧЕНКО ВІТАЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

Шановні Виборці! Звертаюсь до Вас з надією на Вашу мудрість та відповідальність у своєму виборі в цей складний для нашої країни час.

Я народився в місті Світловодськ, куди мої батьки переїхали з Новгородки, тут я виріс, закінчив школу. Після закінчення інституту повернувся в рідне місто, де 15 років пропрацював на великому виробничому підприємстві на різних посадах. Зараз займаюсь юридичною практикою та правозахисною діяльністю, живу поруч з Вами і на собі відчуваю всі наші проблеми, знаю тяжку соціально-економічну ситуацію в окрузі. Почуття відповідальності дає мені сили та впевненість провести радикальні зміни в нашому житті. Для цього я докладатиму всіх своїх зусиль і не маю права зрадити Вас і нашу Кіровоградщину.

У разі мого обрання зобов’язуюсь неухильно дотримуватися Конституції України, відстоювати соборність, незалежність та національні інтереси України, дбати про добробут українського народу, захищати права і свободи кожного громадянина, шанувати нашу історію, культуру і традиції, чесно і гідно виконувати обов’язки народного депутата України, бути взірцем патріотизму, фаховості та порядності.

У своїй діяльності я буду підтримувати основні засади Радикальної партії Олега Ляшка:

1. Обороноздатність і зовнішня політика.

Найголовніше завдання на сучасному етапі – безпека громадян та захист України. Військовослужбовець – одна з найважливіших професій для країни.

На зовнішньополітичному напрямі вступ до Європейського Союзу та НАТО.

2. Люстрація та боротьба з корупцією.

Внутрішні вороги не менш небезпечні за зовнішніх. Реформа правоохоронних органів. Запровадження відкликання депутатів всіх рівнів, посилення кримінальної відповідальністі за хабарництво та зловживання владою, передбачення виборності суддів. Позбавлення депутатів недоторканності.

3. Ліквідація бюрократії

Докорінне змінення корупційної і неефективної системи влади та публічних послуг. Державні послуги будуть максимально простими і прозорими. Приватна власність – священна і непорушна!

4. Свобода економічної діяльності і захист виробника

Відродження національного виробництва та розвитку ефективного міжнародного співробітництва. Знищення свавілля олігархів і монополістів. Податки будуть невисокими, простими та обов’язковими. Гарантування першого робочого місця для молоді.

5. Комплексна реформа місцевого самоврядування.

Децентралізація радянської адміністративної моделі України. Створення нової адміністративно-територіальні одиниці на основі не умовних кордонів, а реально існуючих економічних регіонів. Максимальні повноваження і ресурси з центру на місця. Оформлення спадщини буде безкоштовним.

6. Нова влада і перевибори до місцевих рад.

Майдан дав справжню оцінку усім нинішнім політикам. Люди не хочуть бачити знову у владі старі обличчя. Вони хочуть реальних і радикальних змін у своєму житті. Повне очищення влади – цього вимагав Майдан. Реформа державної служби .

7. Аграрна реформа.

Наша земля може годувати весь світ. Заборона продажу землі і ліквідування нелегального земельного ринку. Заборона іноземцям володіти і розпоряджатися черноземами. Прозорий земельний кадастр. Розвиток власної переробної промисловості!

8. Держава для людей.

Настав час владі попрацювати на людей. Нова справедлива пенсійна реформа. Літнім людям гідне соціальне забезпечення. Реформування сфери охорони здоров’я, освіти та культури. При народженні кожної дитини сім’я отримуватиме максимальну допомогу від держави, надання молодим сім’ям пільгових кредитів на придбання житла.

 

Мій обов’язок – зробити все від мене залежне для демократичного, справедливого та заможного шляху розвитку нашої країни, щасливого майбутнього наших дітей. Любіть Україну! Слава Україні!

 

Дякую за довіру!© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org