Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » У Кіровоградській області Тягнибок говорив про Царьова, обороноздатність країни і реформу влади

У Кіровоградській області Тягнибок говорив про Царьова, обороноздатність країни і реформу влади

У Кіровоградській області Тягнибок говорив про Царьова, обороноздатність країни і реформу влади

Першим кандидатом у Президенти, який відвідав Кіровоградську область, став Олег Тягнибок. 12 квітня кандидат відвідав Олександрію (104 виборчий  округ) та Кіровоград (100 виборчий округ).

В обох містах лідер ВО «Свобода» виступав та відповідав на запитання під час зустрічей з виборцями. В основному, йшлося про загальну ситуацію в країні, проблеми з сепаратистами  в Донецькій та Луганській областях та програму кандидата у Президенти.

Кандидат детально розповів про такий пункт своєї програми як реформування органів влади: парламент з 300 депутатів на основі пропорційної виборчої системи і відкритих списків, скасування обласних та районних державних адміністрацій та створення виконкомів, можливість відкликання представників місцевої влади та обрання суддів місцевих судів громадою.

Політик наголосив на потребі пришвидшення європейської інтеграції та подання заявки про вступ до НАТО.

 Окремо на зустрічі йшла мова про обороноздатність країни. Олег Тягнибок заявив про плани направляти у наступні кілька років  5% ВВП на армію та створення системи резервістів за швейцарським типом.

Кандидата у Президенти Олега Царьова, Олег Тягнибок запропонував зняти з виборів за заклики до зриву виборів.

Зустріч з кандидатом у Президенти у Кіровограді відбувалася у найбільшій залі області – приміщенні філармонії (880 місць). Зал був переповнений.

За коментарями звертайтесь:
Патруль Євгеній
Координатор ОПОРИ у Кіровоградській області
+38 099 426 31 18


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org