Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » У «день тиші» кандидат за списком Опозиціного блоку з’явився у рекламі газети

У «день тиші» кандидат за списком Опозиціного блоку з’явився у рекламі газети

У «день тиші» кандидат за списком Опозиціного блоку з’явився у рекламі газети

На території міста Кіровограда( 99 виборчий округ), сьогодні, 25 жовтня, з’явилися сітілайти з зображенням сторінки з місцевої газети «Кіровоградська правда» з передвиборною агітацією кандидата у народні депутати по спискуОпозиційного блоку Сергія Ларіна.

Зображення зі статтею «Сергій Ларін: завжди служитиму Кіровоградщині!» розміщенні на сітілайтах на територій всього міста. Розміщені вони саме сьогодні,25 жовтня, коли більшість кандидатів та партій прибрали свою агітацію.

Громадянська мережа ОПОРА вважає такі дії кандидата та партії порушенням Закону України «Про вибори народних депутатів». Зокрема, порушена ч. 2 та 3 ст.70 Закону, в яких йдеться про закінчення передвиборної агітації о 24 годині останньої п'ятниці перед днем голосування та про те, що напередодні дня голосування та в день голосування агітувати забороняється.

Передвиборна агітація - це здійснення будь-якої діяльності з метою спонукання виборців голосувати за або не голосувати за певного кандидата у депутати або партію - суб'єкта виборчого процесу.

Згідно ст. 68. ч.3 «реклама друкованих видань <…> з використанням прізвищ чи зображень (портретів) кандидатів <…> також є політичною рекламою» , а відповідно і передвиборною агітаціцєю.

прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА в Кіровоградській області
За коментарями звертатись:
Патруль Євгеній
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області
+380994263118


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org