Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » У Добровеличківці кандидат власноруч розклеює листівки у заборонених законом місцях

У Добровеличківці кандидат власноруч розклеює листівки у заборонених законом місцях

У Добровеличківці кандидат власноруч розклеює листівки у заборонених законом місцях

14 жовтня жителі селища Добровеличківки спостерігали, як кандидат на посаду селищного голови від місцевої організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Андрій Огреба, власноруч розклеював листівки з передвиборчою агітацією у заборонених законом місцях.

Одна листівка форматом А-4 з логотипом партії, фото кандидата та написом: «Андрій Огреба – громада понад усе». Друга листівка з інформацією про кандидата в депутати Добровеличківської районної ради від цієї ж політичної сили Сергія Пасхала. Обидві кандидат на посаду селищного голови розклеював на електичні опори на території селища.

ГМ «Опора» наголошує, що такі дії – це пряме порушення статті 56, пункту 4 ЗУ «Про місцеві вибори»: «Плакати, стенди, листівки та інші друковані агітаційні матеріали (крім матеріалів, що розміщуються на носіях зовнішньої реклами) розміщуються лише у місцях, визначених і обладнаних місцевими органами виконавчої влади чи органами місцевого самоврядування не пізніш як за 45 днів до дня голосування».

Прес-служба Громадянської мережі «ОПОРА»

 

За коментарями звертайтеся: Патруль Євгеній - координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській обл.

+380994263118

 

Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org