Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » У Голованівську затримали агітаторів з чорнухою

У Голованівську затримали агітаторів з чорнухою

У Голованівську затримали агітаторів з чорнухою

23 жовтня на території 101 округу у селищі Голованівськ (Центр: селище міського типу Голованівськ. ОВО включає: Гайворонський, Голованівський, Маловисківський, Новоархангельський, Новомиргородський, Ульяновський райони) патрульно-постова служба ДАЇ зупинила агітаторів, які розклеювали агітаційні матеріали. У результаті перевірки з’ясувалося що листівки, на яких зображено як колишній президент Янукович тисне руку кандидату ВіталіюГрушевському (самовисування), не мають вихідних даних.

Агітаційні матеріали були вилучені, а на агітаторів  Кириченка Сергія Анатолійовича (03.02.1969, с. Бортничі Бориспільського район), Ловінського Руслана Євгенійовича (09.01.1974, м. Київ, вул. Маяковського), та Маркіна Василя Олександровича (1984 р.н. м. Київ, вул. Маяковського), були складені три адміністративні протоколи по ст. 212-13 КУпАП  і стягнуто штраф з одного в розмірі 68 грн, а з інших по 51 грн.

На кого працювали агітатори і хто був замовником цієї «чорнухи» правоохоронці не з’ясували.

Згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення Стаття 212-13  «Розповсюдження (рознесення, вивішування, роздавання) під час виборчого процесу друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, або у яких така інформація означена неправильно чи неповно, а так само організація такого розповсюдження - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА в Кіровоградській області
За коментарями звертатись:
Патруль Євгеній
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області
+380994263118


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org