Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » У Кіровоградській області через черги у реєстр виборців,проголосувати зможуть не всі

У Кіровоградській області через черги у реєстр виборців,проголосувати зможуть не всі

У Кіровоградській області через черги у реєстр виборців,проголосувати зможуть не всі

19 травня - останній день, коли можна внести зміни до списку виборців. У Кіровоградській області бажаючих внести уточнення або потрапити до списку більше ніж на всіх попередніх виборах – останні кілька днів в приміщеннях відділів ведення державного реєстру виборців постійно утворюються черги. Також, кіровоградці звертаються з заявами і безпосередньо на самі дільниці.

У відділі ведення ДРВ Ленінського району міста Кіровоград ОПОРІ повідомили, що кількість бажаючих внести уточнення у них зросла приблизно у п’ять разів. У відділі ведення ДРВ Гайворонського району ця цифра зросла всього у півтора рази. В цілому, по області кількість бажаючих внести зміни у списки зросла в порівнянні з виборами 2012 року приюлизно у 2-3 рази.

Як стало відомо ОПОРІ безпосередньо від самих виборців, не завжди у випадку звернення на дільниці на останніх наявні технічні можливості для написання заяв про уточнення чи включення у списки.

Так, на дільниці № 350289 (101 виборчий округ, с. Соколівка), громадянці Олені Правді намагалися відмовити у написанні заяви, пояснюючи це тим, що написати заяву про зміни можна лише до 13:00 19 травня. Окрім того, бланка заяви в приміщенні не виявилося. Після тривалої дискусії громадянці таки принесли заяву і зареєстрували її.

В самих відділах ведення Державного реєстру виборців в області проблеми з технічним забезпеченням відсутні.

Через значну кількість бажаючих в останній день змінити дані у списках, частина виборців не проголосує - адже з тих чи інших причин не зможе кілька годин провести у чергах в приміщенні Реєстру виборців.

За коментарями звертайтесь:
Патруль Євгеній,
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській обл.
+38 099 426 31 18


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org