Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » У Кіровограді кандидат заявляє про погрози з боку людей Олеся Довгого

У Кіровограді кандидат заявляє про погрози з боку людей Олеся Довгого

У Кіровограді кандидат заявляє про погрози з боку людей Олеся Довгого

8 жовтня на прес-конференції у Кіровограді кандидат у народні депутати Андрій Лаврусь (самовисування) заявив про чорний піар і шантаж з боку команди іншого кандидата у народні депутати по 102 ОВО (центр-м. Знам’янка, включає: міста Знам’янка, Світловодськ, Знам’янський, Новгородківський, Олександрівський, Онуфріївський, Світловодський райони)– Олеся Довгого (самовисуванець, у 2006 році став депутатом Київради за списком Блоку Леоніда Черновецького, до 2011 був секретарем Київради, до ВР балотувався і не пройшов на виборах у 2012 році, під час передвиборчої кампанії під виглядом соціальної ініціативи поширював серед виборців продуктові набори).

 Кандидат розповів, що наприкінці вересня до нього звертався і погрожував повісткою в армію у випадку активної агітаційної кампанії  кандидат  Вадим Бондарь (Блок Петра Порошенка). Цитуючи статтю журналіста Сергія Лещенко, Андрій Лаврусь назвав Бондаря «представником команди Черновецького та технічним кандидатом Олеся Довгого». Адже після відмови припинити активну агітаційну кампанію проти Андрія Лавруся, за його словами, розпочалася «брудна кампанія з використанням ЗМІ та чорного PR».

Статті ідентичного змісту про те, що кандидат нібито ховається на виборах від армії, з’явилися одночасно на багатьох всеукраїнських та місцевих сайтах. На прес-конференції  Андрій Лаврусь заявив, що зніматися з виборів не збирається і про будь які випадки чорного піару, погроз і провокацій з боку штабу Олеся Довгого чи його технічних кандидатів не тільки повідомлятиме публічно, а й робитиме відповідні заяви в правоохоронні органи. Також він повідомив, що йому відомо про факти підкупу виборців(200грн.)з боку штабу кандидата Олеся Довгого.

Тим часом у військоматі , розповідає кандидат, йому офіційно повідомили, що на нього повістку не виписували (Андрій Ларусь є депутатом районної ради, діє офіційна відстрочка).

Нагадаємо, саме у 102 ОВО зафіксовано рекордну кількість клонів «клонів» - ЦВК зареєструвала кандидатами у народні депутати  чотирьох Вікторів Бойків.

прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА в Кіровоградській області
За коментарями звертатись:
Патруль Євгеній
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області
+380994263118


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org