Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » У Кіровограді кандидати та партії розміщують агітацію в громадському транспорті

У Кіровограді кандидати та партії розміщують агітацію в громадському транспорті

У Кіровограді кандидати та партії розміщують агітацію в громадському транспорті

У Кіровограді деякі кандидати та партії розміщують політичну рекламу в салонах транспортних засобів громадського користування. Зокрема, в маршрутках розміщено листівки політичної партії «Рідне місто» та кандидата в депутати міської ради Андрія Федорченка («Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»).

Так політична реклама партії «Рідне місто» розміщена в маршрутних таксі №8 і 103, а кандидата в депутати Андрія Федорченка - в маршрутних таксі №113.

Голова кіровоградської міської організації партії «Рідне місто» Геннадій Осетров прокоментував представнику ОПОРИ, що дані листівки розміщувались в маршрутних таксі ще в березні 2015 року, як соціальна реклама, і запевнив, що негайно вживе заходів щодо її усунення. З представниками штабу ВО «Батьківщина» зв’язатися не вдалося.

ГМ «Опора» нагадує, що вищезгадані дії – це пряме порушення пункту 6 частини 9 статті 60, ЗУ «Про місцеві вибори»: «забороняється розміщувати носії політичної реклами на зовнішній поверхні та всередині транспортних засобів громадського користування, у тому числі таксі, у приміщеннях та на будівлях станцій метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів».

Прес-служба Громадянської мережі «ОПОРА»

 

За коментарями звертайтеся: Патруль Євгеній - координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській обл.

+380994263118

 

Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org