Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » У Кіровограді напали на керівника міського штабу Ляшка

У Кіровограді напали на керівника міського штабу Ляшка

У Кіровограді напали на керівника міського штабу Ляшка

Ввечері 7 жовтня в ОВО №99 (центр -місто Кіровоград, більша частина Ленінського та Кіровського районів міста Кіровограда) стався напад на керівника міського штабу Радикальної партії Андрія Максюту.

Як розповів сам місцевий політик на прес-конференції у Кіровограді,  на нього напали два молодики спортивної зовнішності: «На мене напали з-за спини, завдали кілька ударів по голові. Розпочалася штовханина. Потім вони почали тікати, я зробив кілька пострілів із зареєстрованого пістолета Макарова. Вони сіли в машину і поїхали у невідомому напрямку»,- – розповів Андрій Максюта.

Пізніше постраждалий написав заяву до міліції, де вказав номер машини нападників,  триває слідство. Представники Радикальної партії пов’язують напад з політичною діяльністю потерпілого, зокрема, візиту О. Ляшка в Кіровоград 28 вересня, коли за  ініціативи лідера партії в сміттєвий бак потрапив керуючий справами Кіровоградської ОДА.

Пов’язує напад зі своїм візитом до Кіровограда і голова партії Олег Ляшко, про що вже заявив у ЗМІ.

прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА в Кіровоградській області
За коментарями звертатись:
Патруль Євгеній
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області
+380994263118


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org