Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » У Кіровограді обидва виборчі штаби оголосили про перемогу свого кандидата

У Кіровограді обидва виборчі штаби оголосили про перемогу свого кандидата

У Кіровограді обидва виборчі штаби оголосили про перемогу свого кандидата

Вночі, з 15 на 16 листопада, виборчі штаби кандидатів на посаду міського голови Кіровограда оприлюднили дані паралельних підрахунків голосів виборців. За даними кожного зі штабів – перемогу отримав їхній кандидат.

«Станом на 23.30 15 листопада перемогу на всіх 122 дільницях Кіровограда у другому турі отримав Артем Стрижаков, випередивши опонента на 396 голосів. Зокрема, за Стрижакова віддали свої голоси 25 272 кіровоградців, а за Андрія Райковича - 24 876 голосів», - повідомляє прес-служба кандидата.

«Станом на 1.45 16 листопада перемогу здобув Андрій Райкович набравши 24 436 голосів. Артем Стрижаков отримав 24 057 голосів» - повідомив на своїй сторінці в соціальних мережах представник штабу Андрія Райковича Олександр Дануца.

Районні ТВК в місті Кіровограді станом на 3.00 прийняли всі протоколи з дільничних виборчих комісій. Кількість протоколів, повернених на уточнення незначна в порівнянні з першим туром виборів. Явка виборців у другому турі у Кіровограді склала 27,07%.

За коментарями звертайтеся:
Прес-служба Громадянської мережі ОПОРА
Патруль Євгеній - координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській обл.
+380994263118
 
(#вибори2015 #elect_ua #opora #опора)
 
Довідково:                                                                                                                             
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org