Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » У Кіровограді обласна ТВК відмовила в реєстрації трьом партіям. Ті подають до суду

У Кіровограді обласна ТВК відмовила в реєстрації трьом партіям. Ті подають до суду

У Кіровограді обласна ТВК відмовила в реєстрації трьом партіям. Ті подають до суду

На засіданні Кіровоградської обласної виборчої комісії 1 жовтня було відмовлено в реєстрації обласним осередкам трьох партій. В усіх трьох випадках представники партій збираються подавати до суду.

Причини відмови в реєстрації різні: Партія пенсіонерів України - неналежне оформлення документів - нотаріального свідоцтва, в якому не зазначена дата засвідчення; Політична партія "Соціалісти" та Всеукраїнське об'єднання "Свобода" - внесення грошової застави не відповідно до чинного законодавства.

«Партія «Соціалісти» та ВО «Свобода» внесли заставу на рахунок казначейства готівкою. А в законі чітко йдеться про партійний рахунок. З Партією пенсіонерів України ймовірно вийшла технічна помилка, але не дивлячись на це, наша відмова в реєстрації є законною», - прокоментувала ОПОРІ голова Кіровоградської обласної виборчої комісії Надія Марченко (партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»).

Представники ВО "Свобода" на своєму офіційному сайті вже заявили, що вбачають в такому упередженому ставленні до колег по партії з боку ТВК ознаки політичного замовлення і планують подати до суду на виборчу комісію. Представники інших партій під час засідання та після нього також висловили готовність до подання позову.

На засіданні 1 жовтня Кіровоградська обласна виборча комісія зареєструвала кандидатів від 9 політичних партій для участі у виборах до Кіровоградської обласної ради.

Громадянська мережа ОПОРА нагадує, що до 1 жовтня включно, відбувається прийняття рішення територіальною виборчою комісією про реєстрацію кандидата (кандидатів) у депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови або про відмову в реєстрації (абзац перший ч.9 ст. 41, абзац перший ч.4 ст. 42, абзац перший ч.4 ст. 43 Закону України «Про місцеві вибори»).

За коментарями звертайтеся:

Патруль Євгеній, координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області

+380994263118

Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org