Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » У Кіровограді ОПОРА провела тренінг для журналістів

У Кіровограді ОПОРА провела тренінг для журналістів

У Кіровограді ОПОРА провела тренінг для журналістів

Роботі журналістів у день місцевих виборів був присвячений тренінг, який відбувся 20 жовтня 2015 року в приміщенні громадської організації «Територія успіху». Представники Громадянської мережі «ОПОРА» розповіли працівникам ЗМІ про правові аспекти професійної діяльності, зручні формати співпраці медіа зі спостерігачами та про особливості виборів 2015.

Як повідомив Євгеній Патруль, координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській обл, у день виборів, 25 жовтня 2015 року, ОПОРА матиме своїх короткотермінових спостерігачів на кількох десятках дільниць на території області. Відповідно, журналісти зможуть оперативно отримувати неупереджену інформацію про перебіг голосування.

Спостерігачі Громадянської мережі «ОПОРА» ознайомили присутніх журналістів з основними типами порушень виборчого законодавства, розповіли про новації Закону «Про місцеві вибори» та надали рекомендації щодо безпечної і ефективної роботи у день голосування.

Щоб отримати інформацію щодо того, як проходить виборчий процес у Кіровограді чи в області, можна телефонувати на гарячу лінію Громадянської мережі ОПОРА: +380994263118

Також представники ОПОРИ презентували журналістам мобільний додаток до операційної системи Аndroid (смартфону, планшету, смартбуку чи нетбуку) «Місцеві вибори». Додаток містить ЗУ «Про місцеві вибори, посібник спостерігача за виборами, зручний класифікатор виборчих порушень та опис покарань. А також бланки актів, скарг і заяв щодо виборчих порушень з інструкцією по заповненню.

За коментарями звертайтеся:

Прес-служба Громадянської мережі ОПОРА

Патруль Євгеній - координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській обл.

 

+380994263118

Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори2015 #elect_ua #opora #опора)

 

Довідково:                                                                                                                             

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org