Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » У Кіровоградській області з’явився ще один «двійник». Цього разу Олеся Довгого

У Кіровоградській області з’явився ще один «двійник». Цього разу Олеся Довгого

У Кіровоградській області з’явився ще один «двійник». Цього разу Олеся Довгого

У 102 виборчому окрузі, де і до цього було найбільше кандидатів у народні депутати в Кіровоградській області, зареєстровано ще два кандидати. Тепер цей округ (центр - місто Знам’янка, включає: міста Знам’янка, Світловодськ, Знам’янський, Новгородківський, Олександрівський, Онуфріївський, Світловодський райони) має 24 кандидати у народні депутати.

10 жовтня ЦВК зареєструвала  кандидата у народні депутати Олега Долгого (народився в селі Андрусівка Світловодського району Кіровоградської області, пенсіонер, освіта вища, безпартійний, проживає в місті Світловодськ Кіровоградської області, самовисування. А також кандидата у народні депутати Наталію Бут (народилася в селі Бурилово Миколаївської області, освіта вища, керівник благодійного фонду "Милосердя Вам", безпартійнa, проживає в місті Світловодськ Кіровоградської області, самовисування).

Нагадуємо, в цьому окрузі балотується київський політик, прізвище та ім’я якого частково співзвучні з ім’ям та прізвищем новозареєстрованого кандидата -  Олесь Довгий, а також зареєстровано чотири кандидати у народні депутати Віктори Бойки. 

прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА в Кіровоградській області
За коментарями звертатись:
Патруль Євгеній
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області
+380994263118


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org