Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » У Знам’янці агітують з застосуванням адмінресурсу

У Знам’янці агітують з застосуванням адмінресурсу

У Знам’янці агітують з застосуванням адмінресурсу

Голова селищної ради смт Знам’янка Друга Філіпенко С.І та міський голова Знам’янської міської ради Крижановський І.Б. агітували під час робочої зустрічі в локомотивному депо м. Знам’янки.

15 жовтня кандидати на міського голову м. Знам’янка Філіпенко Сергій Іванович (самовисуванець) та Крижановський Ігор Борисович (ПП «Відродження») провели зустріч з виборцями на території локомотивного депо м. Знамянки в робочий час. Починаючи з 8 години в механічному цеху зустріч проводив Філіпенко С.І, а о 08:30 на робітників в актовому залі чекав Крижановський І.Б.

На зустрічі в цеху були присутні тільки робітники депо. Філіпенко С.І заявив, що зможе кардинально змінити життя в місті, якщо всі разом проголосують за нього та оберуть його головою м. Знам'янки.

На питання одного з виборців, чи не вважає він, що подібний агітаційний захід є порушенням ЗУ «Про місцеві вибори», член команди Філіпенка С.І відповів, що питання вирішили на рівні начальника Одеської залізниці.

Згідно ч. 2 ст. 60 ЗУ «Про місцеві вибори»: «Кандидатам, які займають посади  в органах державної влади, органах влади Автономної Республіки Крим, органах місцевого самоврядування, у військових частинах (формуваннях), на державних, комунальних підприємствах, у закладах, установах, організаціях (у тому числі за сумісництвом), забороняється залучати для передвиборної агітації або використовувати для будь-якої роботи, пов’язаної з проведенням передвиборної агітації, підлеглих їм осіб, службовий транспорт, засоби зв’язку, устаткування, приміщення, інші об’єкти та ресурси за місцем роботи, а також використовувати службові чи виробничі наради, збори колективу для проведення передвиборної агітації».

 

За коментарями звертайтеся: Патруль Євгеній - координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській обл.

+380994263118

 

Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org