Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » У Знам’янці об’єднання «Майдан» бореться з підкупами виборців шляхом залучення Автомайдану

У Знам’янці об’єднання «Майдан» бореться з підкупами виборців шляхом залучення Автомайдану

У Знам’янці об’єднання «Майдан» бореться з підкупами виборців шляхом залучення Автомайдану

Активісти знам’янського «Майдану» та київського «Автомайдану» провели спільну акцію направлену проти підкупу виборців. Як відомо, представники Олеся Довгого пропонують продати свій голос за 200 грн.

15 жовтня 2014 р. о 17.00 в місті Знам’янка, за запрошенням Знам'янського об’єднання «Майдан», відбулась акція Київського Автомайдану «Гади лізуть в Раду».

За словами координатора Знам'янського Майдану Наталії Тишкевич, мешканці міста і району телефонують їй та повідомляють, що до них звертаються агітатори Олеся Довгого з пропозиціями віддати на виборах свій голос за 200 гривень. Н. Тишкевич наголосила, що запрошення київського «Автомайдану» є одним із методів боротьби Знам'янського Майдану  з підкупами виборців. Присутнім пояснювали хто такий насправді О. Довгий та чому він балотується.

Під час заходу розповсюджували наліпки з зображенням О. Довгого та надписом «Гади лізуть в Раду». По завершенню акції опудало кандидата О. Довгого вкинули до сміттєвого баку з надписом «кабінет Олеся Довгого».

В якості глядачів були присутні й кандидати по 102 виборчому округу: Лаврусь А.М. (самовисування), Стрижак М.І. (самовисування), Рудницький О.В.(«Воля»). Останній до речі, швиденько розмістив палатку на фоні машин Автомайдану та роздавав агітки.

Нагадуємо, що «Автомайдан» - мобільний підрозділ Євромайдану, утворений у 2013 році. Діяльність груп була направлена на мирний супротив владі.

прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА в Кіровоградській області
За коментарями звертатись:
Патруль Євгеній
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області
+380994263118


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org