Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » » Угніченко Анатолій Вікторович

Угніченко Анатолій Вікторович

Угніченко Анатолій Вікторович
Одномандатний виборчий округ 102
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-21837 від 24.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1249 від 27.09.2014
Відомості про кандидата народився 10 сiчня 1962 року в місті Полонне Хмельницької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, керівник, ТОВ ВКФ "Укртехносервіс", безпартійний, проживає в селі Піщане Кременчуцького району Полтавської області, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма

кандидата у народні депутати України

Угніченка Анатолія Вікторовича

Кіровоградщина – надзвичайно красивий та родючий край. Вона як центр України увібрала все найпрекрасніше що має наша країна – родючі поля і ліси, річки, багаті надра і найкращих та найпрацьовитіших людей. Проте зараз ми знаходимось у скрутному становищі і щоб з нього вийти нам потрібно здійснити десять кроків:

Крок перший: встановлення миру в Україні

Мир – це найголовніша наша мета! Чим швидше ми завершимо війну на сході, тим скоріше матимемо сталі умови для  розвитку. Але нам не потрібен мир за будь-яку ціну – Україна була, є і буде вільною та єдиною країною.

Крок другий: нова система влади.

Єдиний прийнятний шлях для України – побудова громадянського суспільства. Для цього потрібно суттєво розширити повноваження місцевих громад, розробити і втілити інструменти контролю за діями влади і чиновників. Влада на місцях має бути підконтрольною місцевим громадам, а вони самі повинні самостійно розпоряджатись бюджетом.

Крок третій: ефективне управління та боротьба з корупцією.

Слід повністю змінити неефективну і корумповану систему надання державних послуг, створити єдині багатопрофільні центри, коли оформлення квартири, відкриття бізнесу чи оформлення спадщини буде займати не три тижні, а три години.

Крок четвертий: розвиток бізнесу.

Потрібно створити пріоритетні умови для розвитку вітчизняного виробництва і вітчизняного підприємництва, а також справедливі умови для середнього та малого бізнесу, які забезпечать нові робочі місця та розвиватимуть конкурентоспроможну економіку.

Крок п’ятий: створення робочих місць

 Обов’язковим кроком є розробка та впровадження програми гарантування першого робочого місця для молоді та програми перепідготовки для літніх людей.

Крок шостий: захист аграріїв.

Обов’язково домогтися підвищення орендної плати за землю, захистити від розкрадання землі сільськогосподарського призначення та її власників, створити ефективну програму використання ресурсів земельного банку, та програму для пільгового довгострокового кредитування сільськогосподарських товаровиробників. Впровадити програму „Виробник –споживач”, виключивши при цьому посередника.

Крок сьомий: здоров’я населення.

Закласти законодавчу основу щодо державної програми захисту здоров’я населення, яка дозволить створити територіально доступну, ефективну, професійну систему охорони здоров’я, із застосуванням новітніх діагностичних і лікувальних технологій.

Крок восьмий: освіта

Створити в регіоні територіально доступну, якісну, конкурентну, сучасну систему освіти і забезпечити державні передумови для отримання європейської освіти нашими дітьми.

Крок дев’ятий: охорона довкілля

Запровадити ефективну систему використання природних ресурсів та збереження та відновлення рекреаційних зон, особливо у Світловодському та Новогородському районах.

Крок десятий: добробут громадян.

Найголовніший крок. Втіливши усі попередні кроки сформувати належні умови для добробуту громадян і неухильно їх дотримуватись.

Я, Угніченко Анатолій  Вікторович, всі питання вирішуватиму виходячи з головного - інтересів громадян!© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org