Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » В Голованівській ТВК при формуванні округів виникли накладки

В Голованівській ТВК при формуванні округів виникли накладки

В Голованівській ТВК при формуванні округів виникли накладки

17 вересня члени Голованівської (Кіровоградська область) територіальній виборчій комісії не змогли з першої спроби утворити територіальні виборчі округи для проведення виборів депутатів районної ради. Межі округів селища Голованівськ, які були розбиті Голованівською селищною комісією відрізнялися від меж розбитою Голованівською районною комісією.

Накладки виникли по декількох будинках, і таким чином мешканці цих будинків не змогли б реалізувати своє право голосувати у всі місцеві ради.

Для вирішення цього питання Голованівською ТВК, на чолі з Савченко Ольгою (організація Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ») на засідання були запрошені Голова селищної ради Чернишенко Олександр та члени селищної виборчої дільниці. Після обговорення даної проблеми, питання було узгоджено та підтримане єдиноголосно членами обох комісій.

Кількість виборчих округів в селищі, в порівняні з минулими виборами, збільшилася з 3 до 4.

Відповідно до частини 3 статті 16 депутатський склад Голованівської районної ради складатиме 34 депутата (попередній був 48).

Нагадаємо, що згідно ч.6 ст 17 ЗУ «Про місцеві вибори» на території кожного села, селища утворюється один або декілька територіальних виборчих округів з виборів депутатів районної ради з приблизно однаковою кількістю виборців.

 

За коментарями звертайтеся: Патруль Євгеній - координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській обл.

+380994263118

 

Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org