Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Пари клонів та родини ідуть на вибори по округам Кіровоградщини

Пари клонів та родини ідуть на вибори по округам Кіровоградщини

Пари клонів та родини ідуть на вибори по округам Кіровоградщини

У п’яти округах Кіровоградської області кандидатами у народні депутати зареєстровано три пари клонів, чоловіка та дружину, батька і сина та братів.

Так у ОВО № 102 серед зареєстрованих кандидатів четверо «клонів» Віктора Бойка. Двоє з них – Бойко Віктор Олексійович, і ще двоє – Бойко Віктор Олександрович

Активною агітацією, при чому з порушеннями, займається лише той Бойко, який зареєстрований 25.09.2014. Листівки та програма В. Бойка не містять вихідних даних.

Згідно ч. 23 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: Забороняється виготовлення та розповсюдження друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, що не містять відомостей про замовника друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, установу, яка здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

Ймовірним клоном у 99 окрузі мав стати і Табалов Андрій Миколайович. Проте його майже повний тезка, Табалов Андрій Олександровий(діючий народний депутат від цього округу, який йшов у парламент від  об’єднаної опозиції Батьківщина і в перший день у ВР відмовився вступати у фракцію «Батьківщина», неодноразово заявляв про наміри балотуватися до парламенту 26.10. 2014 року) відмовився від участі у позачергових парламентських виборах, хоча перед цим неодноразово заявляв про свої наміри балотуватися.

У 101 окрузі(центр – смт. Голованівськ) двійниками стали Поплавські – Михайло Михайлович («співаючий ректор», діючий народний депутат, самовисуванець, на виборах до парламенту  у 2013 році спостерігачами ОПОРИ неодноразово був зафіксований підкуп ним виборців) та Олександр Федорович.

Також в області балотуються батько та син Березкіни (батько - Станіслав Березкін – діючий нардеп від 100 округу, балотувався від Партії регіонів, вийшов з партії у лютому 2014 року), обидва самовисуванці та є кандидатами по 99 та 100 виборчому округах. Чоловік та жінкаОнули – самовисуванці так само у 99 та 100 округах. Брати Соловчуки – по 100 та 101 округу.Євген від партії Народний фронт, а Леонід – від ВО «Батьківщина».

Всього в області зареєстровано 68 кандидатів у народні депутати

прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА в Кіровоградській області

За коментарями звертатись:
Патруль Євгеній
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області
+380994263118

Довідково:

Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.

Починаючи з вересня 2014 року, Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Мережа залучить до моніторингової кампанії 213 довготермінових спостерігачів, які працюватимуть у всіх регіонах України від офіційного старту виборчої кампанії до оголошення остаточних результатів виборів.                 У день голосування, 26 жовтня, до них долучається більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів. © ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org