Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » В Кіровограді «Опозиційний блок» незаконно використовує персональні дані про містян

В Кіровограді «Опозиційний блок» незаконно використовує персональні дані про містян

В Кіровограді «Опозиційний блок» незаконно використовує персональні дані про містян

В Кіровограді мешканці міста скаржаться на листи від кандидата в депутати обласної ради Сергія Ларіна (партія «Опозиційний блок») та кандидата на посаду міського голови Андрія Лейбенко (партія «Опозиційний блок»). В листах зазначено персональні дані адресатів, зокрема - адреса та поштовий індекс.

На листі вказана адреса відправника: м. Кіровоград, вул. Ельворті, 7, офіс 511. Всередині листа розміщена агітаційна листівка кандидата на посаду міського голови Андрія Лейбенка (партія «Опозиційний блок»), де він позиціонується, як «кандидат від команди Ларіна», та листівка від самого кандидата в депутати обласної ради Сергія Ларіна (партія «Опозиційний блок»).

В листівці Сергій Ларін повідомляє, що він балотується до Кіровоградської обласної ради, і закликає підтримати його, та його команду. Запевняє, що в разі обрання готовий навіть скласти мандат депутата Верховної ради.

Кандидат на посаду міського голови Андрій Лейбенко (партія «Опозиційний блок») на запитання представника ОПОРИ, звідки в його розпорядженні персональні дані громадян, відповів, що «він не займається подібними розсилками». Далі, відмовився відповідати на будь-які запитання.

ГМ ОПОРА зазначає, що використання конфіденційної інформації про особу (в цьому випадку особистої адреси мешканців), кваліфікується за ч. 2 ст. 182 КК України і тягне за собою покарання у виді арешту на строк від 3 до 6 місяців, або обмеженням волі на строк від 2 до 5 років, або позбавленням волі на той самий строк.

Прес-служба Громадянської мережі «ОПОРА»

 

За коментарями звертайтеся: Патруль Євгеній - координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській обл.

+380994263118

 

Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org