Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » В Кіровограді з сіті-лайтів закликають не голосувати за кандидата

В Кіровограді з сіті-лайтів закликають не голосувати за кандидата

В Кіровограді з сіті-лайтів закликають не голосувати за кандидата

9 жовтня у Кіровограді з’явилися сіті-лайти з негативною інформацією та закликами не голосувати за кандидата у народні депутати Березкіна. Якого саме Березкіна - не зрозуміло, адже у 99 ОВО кандидатом є Максим Березкін(самовисування, син нардепа Станіслава Березкіна), а у 100 ОВО - сам Станіслав Березкін.

На фото зображені брати Дяченки, у фальсифікацої кримінальної справи проти яких, рідні та близькі не раз звинувачуювали людей С. Березкіна. Про це вони неодноразово заявляли у ЗМІ та під час протестних акцій під правоохоронними органами та судами. Підписано: "Особиста громадянська позиція С. Чубченко". Основне гасло закликає: «…Не голосуй за Березкіна». 

Як вказано на сітілайтах, рекламна площа належать ТОВ «Композиція». З інформації взятої у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців стало відомо, що одним із співвласників товариства є Онул Микола Леонідович. М. Онул є кандидатом по виборчому округу №100, балотується як самовисуванець. Член політичної партії «Удар Віталія Кличка».

Дружина М.Онула, Лариса Онул, також є кандидатом в народні депутати України по виборчому округ №99, самовисування. Є членом тієї ж партії «Удар».

У штабі Березкіна переконані, що чорним піаром займається саме подружжя Онулів.  Сергій Чубченко э громадським активістом, весною 2014 року заявляв про свою причетність до Правого сектору.

Згідно п.10 ст.74 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: Забороняється розповсюдження завідомо недостовірних або наклепницьких відомостей про партію - суб'єкта виборчого процесу або про кандидата у депутати, недостовірний або наклепницький характер яких встановлено у судовому порядку.

прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА в Кіровоградській області
За коментарями звертатись:
Патруль Євгеній
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області
+380994263118


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org