Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » В Кіровоградщині саботують виборчий процес

В Кіровоградщині саботують виборчий процес

В Кіровоградщині саботують виборчий процес

Кандидати в народні депутати по 102 виборчому округу Вадім Бондар ("Блок Петра Порошенка"), Сергій Лібега (ВО «Батьківщина») та Олексій Луганов (Народний фронт) 25 жовтня о 19:00 подали заяви на заміну 69 членів виборчих комісій.

Окружна виборча комісія заяви прийняла та провела зміни по 47 дільницям із 190 в окрузі, але не встигла повідомити голів дільничних виборчих комісій про зміни.

Підготовче засідання проводили та відкривали дільницю особи зі старого складу комісії, після восьмої почали сходитись нові члени комісії, чи з причини не знання, що вони в складі комісії чи навмисно дестабілізують виборчий процес.

Тобто перші члени комісії вже не легітимні, а другі ще не легітимні бо не складали присягу, так як були відсутні на підготовчому засіданні. І це є підставою для оскарження результатів виборів і не визнання голосування в цілому окрузі

Комісії працюють в нормальному режимі, але в старому складі, представники нового складу не виявляють бажання приступати до обов’язків

Спостерігач опори написав скаргу на дільничну виборчу комісію, її прийняли.

№ 102 (Центр: місто Знам’янка. ОВО включає: міста Знам’янка, Світловодськ, Знам’янський, Новгородківський, Олександрівський, Онуфріївський, Світловодський райони)               

Стаття 32. п. 1. Закону України «Про вибори народних депутатів України»: Повноваження дільничної виборчої комісії починаються з моменту складення присяги не менш як двома третинами її мінімального складу, на засіданні комісії, що проводиться не пізніш як на третій день після дня прийняття рішення про її утворення.

Стаття 85. п. 1. Закону України «Про вибори народних депутатів України»:  Голосування проводиться в день голосування з 8 години до 20 години без перерви. На закордонних виборчих дільницях голосування проводиться за місцевим часом країни, де утворені ці дільниці.

 

прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА в Кіровоградській області

За коментарями звертатись:

Патруль Євгеній

координатор виборчих програм

Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області

+380994263118© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org