Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » В Олександрії до парламенту балотуватиметься екс-директор збанкрутованого вугільного підприємства

В Олександрії до парламенту балотуватиметься екс-директор збанкрутованого вугільного підприємства

В Олександрії до парламенту балотуватиметься екс-директор збанкрутованого вугільного підприємства

У 103 виборчому окрузі (центр – м. Олександрія Кіровоградської області) зареєстровано три кандидати у народні депутати. Це Анатолій Дорофєєв, Іван Жилка та Ігор Лавренов. Усі троє – самовисуванці та проживають в Києві та Київській області.

Анатолій Дорофєєв народився 15 червня 1974 року, освіта вища, генеральний директор ТОВ "Агродар ЛТД", проживає в Київській області.

Іван Жилка народився 19 сiчня 1954 року, з квітня 1984 року працює в органах прокуратури, доцент кафедри Академії прокуратури України, проживає в місті Києві

Ігор Лавренов народився 14 березня 1964 року, керуючий санацією ПрАТ "Енерговугілля". В нещодавньому минулому очолював підприємство «Енерговугілля», яке було орендарем більшої частини буровугільного комплексу Олександрії. Оренда закінчилась судовими рішеннями на користь держави щодо розірванням договору оренди. За цей час на підприємствах вугільної галузі Олександрії накопичилось 100 млн. грн. боргів. Зокрема, близько 30 млн. боргів із заробітної плати та 45 млн. платежів до бюджетів різних рівнів. У 2012 році. І. Лавренова змінювали міру запобіжного заходу з підписки про невиїзд на взяття під варту. Інкриміновані злочини: невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії чи іншої установленої законом виплати, та ухилення від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування і страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування (ч. 1 ст. 175 та ч. 3 ст. 212-1 ККУ). Проживає в місті Бориспіль Київської області.

Також, відомо про намір балотуватися в цьому окрузі партійців: Віталія Журавльова («Батьківщина»), Анатолія Кузьменка(Блок Петра Порошенка), Володимира Дожджаника («Сила людей») та Віталія Пікуліна («Народний Фронт»).

За коментарями звертатись:
Патруль Євгеній
Координатор ОПОРИ у Кіровоградській області
+38 099 426 31 18, http://oporakr.org/


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org