Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » В Олександрії дві партії підтримуватимуть одного кандидата в мери міста

В Олександрії дві партії підтримуватимуть одного кандидата в мери міста

В Олександрії дві партії підтримуватимуть одного кандидата в мери міста

В Олександрії міські організації політичних партій «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» та «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» підписали угоду про підтримку єдиного кандидата на посаду міського голови. Також політичні сили згодилися утворити коаліцію демократичних сил у новоствореній після виборів 25 жовтня Олександрійській міській раді.

28 вересня відбулася спільна прес-конференція Олександрійської міської організації політичної партії «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» та Олександрійської міської організації політичної партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», на якій і відбулося урочисте підписання угоди.

Місцеві політичні осередки партій домовилися висунути та підтримати на посаду міського голови Олександрії єдиного кандидата Андрія Коломійцева.

На прес-конференції учасники угоди оголосили про створення об’єднання демократичних сил. До коаліції увійдуть депутати, які будуть обрані від місцевих організацій партій «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» та «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ». За бажанням до неї можуть приєднатися також ті політичні сили, які є партнерами по коаліції у Верховній Раді на час підписання документу.

Також підписанти погодили висунути та підтримати на посаду секретаря Олександрійської міської ради під час розподілу керівних посад новообраної міськради Олену Богоявленську, очолює місцевий осередок партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

Свої підписи на угоді поставили голова Олександрійської міської організації партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Сергій Коваленко та голова Олександрійської міської організації партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Олена Богоявленська.

Закон України «Про місцеві вибори», а саме частина перша Статті 13, говорить, що організація і проведення місцевих виборів здійснюється публічно і відкрито. Саме на публічності угоди наголошували лідери місцевих організацій партій при її підписанні.

 

За коментарями звертайтеся: Патруль Євгеній - координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській обл.

+380994263118

 

Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org