Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » В Олександрії дві з трьох платні посади виборчкому отримала «Солідарність»

В Олександрії дві з трьох платні посади виборчкому отримала «Солідарність»

В Олександрії дві з трьох платні посади виборчкому отримала «Солідарність»

Олександрійська міська виборча комісія врешті затвердила кандидатуру на посаду заступника голови. Через суперечки членів комісії, деякий час місце залишалось вільним. 

Як стало відомо спостерігачеві ОПОРИ, заступник голови комісії Вікторія Олійник (Радикальна Партія Олега Ляшка) повідомила, що не погоджується працювати на платній основі, тому члени комісії були вимушені призначити замість неї іншу особу.

Голосуванням було обрано кандидатуру Олександра Коновалова, його підтримало 11 членів виборчої комісії. Окрім нього на цю посаду претендувало ще три члени комісії: Олександр Цісаренко («НАРОДНИЙ ФРОНТ»), Валентина Вечірко («Опозиційний блок») та Валентина Гарець («Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»). Однак жодна з цих кандидатур не отримала необхідної кількості голосів.

У результаті за підсумками двох засідань Олександрійської міської виборчої комісії, посади на платній основі займатимуть одразу двоє представників Партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ». 

За коментарями звертайтесь:

Патруль Євгеній - координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській обл.

+380994263118

 

Довідково:

Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.

 

Website: http://oporaua.org/ 

Facebook: https://www.facebook.com/cn.opora

Twitter: https://twitter.com/opora (@opora)

 

Website: http://oporakr.org/

Facebook: https://www.facebook.com/oporakr© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org