Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » В Олександрії громадяни самостійно очищають вулиці від незаконної агітації

В Олександрії громадяни самостійно очищають вулиці від незаконної агітації

В Олександрії громадяни самостійно очищають вулиці від незаконної агітації

В Олександрії (виборчий округ № 103. Центр: місто Олександрія. ОВО включає: місто Олександрія, Долинський, Олександрійський, Петрівський, Устинівський райони) жителі міста об’єднались та самостійно, без допомоги комунальних служб проводять очищення вулиць і будинків, опор електропередач та інших об’єктів, від самовільно розміщеної агітаційної продукції кандидатів та партій.

Як прокоментували ОПОРІ учасники акції, цей рух не є організацією та виник стихійно, як реакція на бездіяльність комунальних служб щодо заклеювання міста агітаційною продукцією різних кандидатів. Молоді хлопці та дівчата зорганізувались через соціальні мережі та назвали свій рух «За чисті вибори».

Рух завершить свою діяльність в день виборів - 26 жовтня. До цього часу, планується регулярно очищати місто. За один день активісти руху набирають до 10 мішків агітаційної продукції, знятої з місць, в яких не дозволено її розміщувати.

Відповідно до чинного законодавства, передвиборна агітація може проводитися у формі розміщення друкованих агітаційних матеріалів чи політичної реклами на носіях зовнішньої реклами.

Місця для розміщення агітаційних матеріалів на період проведення позачергових виборів до Верховної Ради України визначаються рішеннями органів місцевого самоврядування. Такими місцями є дошки оголошень і об’яв та тумби.

Раніше ОПОРА повідомляла про численні порушення щодо розміщення передвиборчої агітації на вулицях міста різними кандидатами у народні депутати у 103 окрузі (http://oporaua.org/oblast/article/6722-kirovogradshchyna-dereva-i-opory-elektroperedach-zalyshajutsja-uljublenym-miscem-agitaciji-kandydativ-u-103-vyborchomu-okruzi; http://oporaua.org/oblast/article/6530-kirovogradshchyna-kandydaty-103-okrugu-nagadujut-vyborcjam-pro-sebe-bez-lupiznavalnyhr-znakiv-ta-na-stovpah-elektromerezh; http://oporaua.org/oblast/article/6565-kirovogradshchyna-kandydat-agituje-ne-z-vyborchogo-fondu)  

 

прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА в Кіровоградській області
За коментарями звертатись:
Патруль Євгеній
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області
+380994263118


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org