Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » В Олександрії Кіровоградської області деякі ЗМІ не повідомили розцінки на передвиборчу агітацію

В Олександрії Кіровоградської області деякі ЗМІ не повідомили розцінки на передвиборчу агітацію

В Олександрії Кіровоградської області деякі ЗМІ не повідомили розцінки на передвиборчу агітацію

Телерадіокомпанія «Маяк», що здійснює мовлення на ультракоротких хвилях в місті Олександрія Кіровоградської області (103 виборчий округ) та газета «Олександрійський тиждень», що розповсюджується в місті і районі, не опублікували розцінки на розміщення передвиборної агітації під час проведення позачергових виборів народних депутатів України.

Власниками і керівниками цих міських ЗМІ є депутат міської ради, що входить до більшості міської ради (партія «Сильна Україна») та член виконавчого комітету міської ради.

Інші ЗМІ опублікували свої розцінки 3 і 6 вересня відповідно у міському та районному комунальному ЗМІ, тобто пізніше визначеного законом терміну. Керівники ЗМІ пояснюють, що виконати норму закону не змогли у повній мірі через те, що всі місцеві комунальні видання є тижневиками.

Вартість розміщення передвиборчої агітації або політичної реклами згідно з публікаціями, складатиме від 6 до 7 гривень за секунду на телебаченні.

В радіоефірі вартість розміщення агітації буде складати від 2 до 2,5 грн. за секунду.

Комунальне дротове радіомовлення встановило вартість за 1 хвилину на рівні 50 гривень.

В міських виданнях розміщення передвиборчої агітації складатиме в середньому 5 грн. за квадратний сантиметр.

Нагадаємо, телерадіоорганізації усіх форм власності та друковані засоби масової інформації зобов'язані не пізніш як за дев'яносто днів до дня голосування, тобто до 29 серпня включно, опублікувати розцінки вартості однієї хвилини (секунди) ефірного часу та друкованої площі видань у відповідних друкованих засобах масової інформації державної чи комунальної форми власності.

За коментарями звертатись:

Патруль Євгеній

 Координатор ОПОРИ у Кіровоградській області

+38 099 426 31 18© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org