Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » В Олександрії першому претендентові на посаду мера відмовили у реєстрації

В Олександрії першому претендентові на посаду мера відмовили у реєстрації

В Олександрії першому претендентові на посаду мера відмовили у реєстрації

Олександрійська міська виборча комісія Кіровоградської області відмовила в реєстрації першому претендентові на посаду олександрійського міського голови, самовисуванцю Станіславу Гришку. Відповідне рішення комісія прийняла на своєму засіданні 24 вересня. За відмову у реєстрації комісія проголосувала одноголосно.

Підставою для відмови у реєстрації кандидата на посаду міського голови стала відсутність у заяві Станіслава Гришка згоди на оприлюднення його біографії. Відповідно до Закону України «Про місцеві вибори» разом з іншими необхідними документами, кандидат має подати до реєстрації згоду на оприлюднення біографічних даних у зв’язку з участю у місцевих виборах (пункт 5 частини першої статті 40).

Голова виборчої комісії Олександр Івань пояснив, що Станіслав Гришко звертався до членів комісії за консультацією щодо того, як правильно оформити документи. І хоча виборча комісія не зобов’язана допомагати майбутнім кандидатам оформляти документи, Станіславу Гришку все ж таки дали зразок заяви. Тому члени комісії здивувалися, коли отримали неправильно оформлену заяву.

За словами Олександра Іваня, незрозуміло, чим керувався Станіслав Гришко. Можливо, хотів пропіаритись за рахунок виборчої комісії, щоб загострити увагу на тому, що його безпідставно не реєструвати. Тим не менш, наголосив голова, Станіслав Гришко після відмови не втрачає права виправити помилки і повторно подати документи для реєстрації.

Станіслав Гришко є членом виконавчого комітету Олександрійської міської ради та депутатом Кіровоградської обласної ради. Раніше керував одним із найбільших промислових підприємств міста (НВО «Етал») та деякий час працював заступником міського голови.

Наразі це перший і поки що єдиний претендент на посаду міського голови Олександрії, який офіційно подав документи до виборчої комісії. Про свої наміри балотуватися також заявляли нинішній міський голова Степан Цапюк, Андрій Коломійцев (БПП «СОЛІДАРНІСТЬ») та Володимир Дожджаник («Сила людей»). 

 

За коментарями звертайтесь:

Патруль Євгеній - координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській обл.

+380994263118

 

Довідково:

Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.

 

Website: http://oporaua.org/

Facebook: https://www.facebook.com/cn.opora                                             

Twitter: https://twitter.com/opora (@opora)

 

Website: http://oporakr.org/

Facebook: https://www.facebook.com/oporakr© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org