Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » В Олександрії «САМОПОМІЧ» проводить акцію з подарунками серед дітей

В Олександрії «САМОПОМІЧ» проводить акцію з подарунками серед дітей

В Олександрії «САМОПОМІЧ» проводить акцію з подарунками серед дітей

В Олександрії партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ» намагається здобути прихильність виборців, використовуючи громадські організації та організовує дитячі конкурси з подарунками.

16 вересня в Олександрії стартував конкурс дитячого малюнку «Місто очима дітей», організований громадською організацією «Рідний Дім. Олександрія» та Олександрійською міською організацією «Об’єднання «САМОПОМІЧ». Переможці конкурсу отримали подарунки: за перше місце – планшет, за друге місце – смартфон, за третє – телефон.

У положенні про конкурс вказано, що приносити малюнки на конкурс учасники мають до громадської приймальні Олександрійської міської організації «Об’єднання «Самопоміч» за адресою: м. Олександрія, вул. Луначарського, 24. Ця ж адреса на офіційному сайті політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» вказана як адреса міського осередку партії. Окрім того, у положенні про конкурс розміщений офіційний логотип цієї політичної сили.

За подробицями, представники ОПОРИ зателефонували до Олександрійського міського осередку партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ». У телефонній розмові Любов Мороз, яка, за інформацію сайту згаданої політичної сили, є потенційним кандидатом на посаду депутата місцевої ради, повідомила, що конкурс проводить олександрійська громадська організація «Об’єднання «Самопоміч», а не партія. І спонсори цих громадських організацій вирішили зробити такі подарунки дітям, щоб конкурс був більш значущим.

Щодо участі партії, Любов Мороз пояснила, що члени громадської організації «Рідний дім. Олександрія» будуть кандидатами на місцевих виборах від партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ».

Нагадуємо, що офіційно, реєстрація кандидатів почнеться з 21 вересня. І тільки після реєстрації кандидати набувають офіційного статусу суб’єктів виборчого процесу.

Згідно п. 4 ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори 2015»: Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб’єктом процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг

За коментарями звертайтеся: Патруль Євгеній - координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській обл.

+380994263118

Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org