Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » В Олександрії суд відмовив «Опозиційному блоку» у позові проти виборчкому

В Олександрії суд відмовив «Опозиційному блоку» у позові проти виборчкому

В Олександрії суд відмовив «Опозиційному блоку» у позові проти виборчкому

Кіровоградський окружний адміністративний суд відмовив у позові Олександрійській міській організації партії «Опозиційний блок» щодо відмови у реєстрації її кандидата в депутати виборчою комісією Олександрії. Рішення про відмову Кіровоградський суд виніс 2 жовтня.

Кіровоградський окружний адміністративний суд визнав правомірним рішення Олександрійської міської виборчої комісії про відмову у реєстрації Олексію Болілому, представнику місцевого осередку політичної партії «Опозиційний блок» в Олександрії. Цю інформацію підтвердив Олександр Івань, голова Олександрійської міської виборчої комісії.

Олександрійський «Опозиційний блок» має два дні, аби оскаржити рішення Кіровоградського окружного суду в Дніпропетровському апеляційному суді.

До окружного суду Кіровограда олександрійська організація партії «Опозиційний блок» звернулася 1 жовтня з позовом про скасування постанови Олександрійської міської виборчої комісії щодо відмови у реєстрації її кандидата. Вже наступного дня суд розглянув позов, але підстав для скасування постанови виборчкому не знайшов.

Олексію Болілому Олександрійський виборчком відмовив у реєстрації по тій причині, що він подав фотокопію декларації, не завірену нотаріусом. Тоді Олександрійська виборча комісія більшістю голосів вирішила не приймати таку декларацію претендента в кандидати.

Відповідно Статті 94 пункту 1 Закону України «Про місцеві вибори» суб’єкт виборчого процесу може звернутися до суду в порядку, встановленому Кодексом адміністративного судочинства України. Олександрійська міська організація партії «Опозиційний блок», яка висунула кандидата в для участі у місцевих виборах, за пунктом 5 частини 1 Статті 12 мала право звернутися до суду.

 

За коментарями звертайтеся: Патруль Євгеній - координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській обл.

+380994263118

 

Моніторинг парламенту | Веб-сайт|Фейсбук | Твіттер

(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства черезефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org