Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » В Олександрії та в Олександрійському районі запрацювали усі виборчі дільниці

В Олександрії та в Олександрійському районі запрацювали усі виборчі дільниці

В Олександрії та в Олександрійському районі запрацювали усі виборчі дільниці

В Олександрії 25 жовтня розпочали свою роботу усі 42 виборчі дільниці. О восьмій ранку дільниці після проведення ранішніх засідань дільничними виборчими комісіями відкрили свої двері для виборців. В Олександрійському районі ситуація аналогічна. 47 виборчих дільниць відкрилися для проведеннямісцевих виборів.

Після відкриття дільничні виборчі комісії Олександрії відзвітувалися своїм кураторам в Олександрійській міській комісії. Усі дільниці працюють у спокійному нормальному режимі, як повідомляють члени міської виборчої комісії. Виборці Олександрії вже почали голосувати.

Найчастіше члени дільничних комісій запитують у своїх кураторів у міській комісії, чи можуть голосувати виборці, які не вклеїли вчасно фотографію у паспорт по досягненню 25-ти і 45-тирічного віку. На це члени комісії приводять дільничим комісіям постанову ЦВК від 2 жовтня 2015 року №378, а саме Розяснення щодо застосування окремих положень закону україни «Про місцеві вибори» під час видачі членами дільничних виборчих комісій виборчих бюлетенів.

Так само спокійно проходять вибори і в Олександрійському районі. Виборчі дільниці відкрилися вчасно, о 8.00 ранку, як повідомив секретар Олександрійської районної виборчої комісії Олександр Давидов. Проблем з голосуванням на дільницях наразі немає.

Відповідно до частини 1 Статті 77 Закону України «Про місцеві вибори» голосування проводиться з 8.00 до 20.00 години без перерви.

 

За коментарями звертайтеся:

Прес-служба Громадянської мережі ОПОРА

Патруль Євгеній - координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській обл.

+380994263118

Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори2015 #elect_ua #opora #опора)

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org