Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » В Олександрійському районі ДВК не дорахувалася одного зі своїх членів

В Олександрійському районі ДВК не дорахувалася одного зі своїх членів

В Олександрійському районі ДВК не дорахувалася одного зі своїх членів

Дільнична виборча комісія Олександрійського району залишилися без одного зі своїх членів. На своєму засіданні 20 жовтня Олександрійська районна виборча комісія достроково припинила повноваження члена ДВК від місцевої організації партії «Опозиційний блок».

Олександрійська районна виборча комісія достроково припинила повноваження члена дільничної виборчої комісії під номером 350 553, що розташовується у селищі Приютівка Олександрійського району. Таке рішення виборча комісія прийняла після того, як виявила, що член цієї комісії має не місцеву прописку, а зареєстровану у місті Олександрії.

Як повідомив голова Олександрійської районної виборчої комісії Анатолій Куруп, зазначений член дільничної комісії не має права голосу на місцевих виборах у Приютівці, а тому не може бути членом дільничної виборчої комісії, яка знаходиться у цьому населеному пункті.

Анатолій Куруп також зазначив, що районна виборча комісія зверталася до місцевої організації «Опозиційний блок», щоб та подала кандидатуру на заміну. Однак організація відмовилася, пояснивши, що не має, ким замінити свого члена дільничної комісії. Тому Олександрійська районна виборча комісія, як пояснив її голова, може лише виключити цього члена з ДВК. 

Олександрійська районна виборча комісія одноголосно ухвалила рішення про дострокове припинення повноваження члена дільничної виборчої комісії, яка знаходиться в селищі Приютівка Олександрійського району.

Відповідно до частини 1 Статті 21 Закону України «Про місцеві вибори» до складу виборчої комісії, що здійснює підготовку та проведення відповідних місцевих виборів, можуть входити громадяни України, які мають право голосу на цих місцевих виборах.

 

За коментарями звертайтеся:

Прес-служба Громадянської мережі ОПОРА

Патруль Євгеній - координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській обл.

 +380994263118

 

Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори2015 #elect_ua #opora #опора)

Довідково:                                                                                                                             

 Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org