Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Військовослужбовець з Кіровоградщини балотуватиметеся на посаду сільського голови

Військовослужбовець з Кіровоградщини балотуватиметеся на посаду сільського голови

Військовослужбовець з Кіровоградщини балотуватиметеся на посаду сільського голови

Військовослужбовцю надали можливість скористатися своїм правом і висунути свою кандидатуру на посаду селищного голови.

Як раніше повідомляла ОПОРА, О. Коломієць подав рапорт на відпустку. Відпустка чоловікові потрібна була для того, щоб зареєструватися як кандидат для участі у місцевих виборах 2015. Після довгих зволікань керівництва, О. Коломійцю все ж надали можливість піти у відпустку.

Військовослужбовець зателефонував спостерігачам ОПОРИ та повідомив, що має намір збирати речі і все в порядку.

На Кіровоградщині це перший випадок, коли особа, яка перебуває на військовій службі звернулася до ОПОРИ з подібною проблемою.

За коментарями звертайтеся: Патруль Євгеній

+380994263118

 

Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org