Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » » Яриніч Костянтин Володимирович

Яриніч Костянтин Володимирович

Яриніч Костянтин Володимирович
Одномандатний виборчий округ 99
Висування ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-21755 від 24.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1229 від 27.09.2014
Відомості про кандидата народився 10 вересня 1970 року в місті Кіровограді, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, головний лікар, Кіровоградський обласний онкологічний диспансер, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", проживає в місті Кіровограді, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

Передвиборна програма

кандидата у народні депутати України

по 99 одномандатному  виборчому округу

Яриніча Костянтина Володимировича

Жити по-новому

 Країна потребує змін, кожне місто і село, наша влада і навіть кожен з нас повинні змінитися. Ми всі повинні стати вільними, чесними, заможними, жити в безпечній, мирній державі і завжди з гордістю говорити, що ми – українці!

Для того, щоб цей час швидше настав,  я йду в народні депутати України. Маю чітку програму дій, бажання, знання і досвід, а також підтримку потужної політичної сили - партії «Блок Петра Порошенка».

Хочу, щоб ми усі розуміли, що для мене означає «Жити по-новому».

Жити вільно

Євромайдан показав усю недосконалість системи влади, яка законодавчо закріплена в державі. Як наслідок – корупція, непрофесіоналізм, нездорова концентрація влади в руках виконавчих та силових органів.

Я виступаю за децентралізацію влади, коли фінансові ресурси і прийняття рішень відносяться до компетенції місцевих органів самоврядування.  Переважна більшість податків повинні залишатися на території. Чиновники повинні реально декларувати свої доходи та пройти люстраційну перевірку.

Жити безбідно

Ми повинні забезпечити високі стандарти життя у місті. Це означає мати гарні дороги, чисту воду, якісні комунальні послуги, освітлені вулиці, затишні школи та дитячі садочки, лікарні де дійсно лікують хворих.

Будучи обраним народним депутатом України, обіцяю розробити та сприяти прийняттю Державної програми профілактики та лікування онкологічних захворювань, її дієвої реалізації.

Жити чесно

Боротимуся за панування в Україні принципів правової держави та справедливості.

Ми повинні подолати хабарництво, корупцію, створити рівні умови для бізнесу, сформувати корпус чесних суддів та патріотичних державних службовців з гідною оплатою праці.

Жити безпечно

Україна повинна забезпечувати свою армію для її модернізації та посилення. Наш військово-промисловий комплекс повинен працювати на оборону держави. Зміцнення обороноздатності повинні стати справою кожного. Це наша безпека, робочі місця, розвиток промисловості.

Ми повинні на державному рівні забезпечити пільги та компенсації воїнам АТО і членам сімей загиблих героїв.

Вважаю, що складовою частиною національної безпеки  повинна бути енергетична безпека. Сприятиму встановленню на об’єктах соціальної сфери, в дитячих садочках, школах, лікарнях котелень, які використовують альтернативні відновлювані види палива.

Ми здатні спільними зусиллями досягти намічених цілей. Бажання і готовність жити по-новому – наш основний ресурс, запорука заможного життя кожного з нас у рідній, вільній і багатій країні.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org