Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Явка виборців в Олександрійському районі переважає явку в Олександрії на 14%

Явка виборців в Олександрійському районі переважає явку в Олександрії на 14%

Явка виборців в Олександрійському районі переважає явку в Олександрії на 14%

В Олександрії на місцеві вибори прийшло трохи більше 37% виборців. Тоді як в Олександрійському районі явка виборців склала аж 51%.

Виборчі комісії Олександрії та Олександрійського району підрахували, скільки виборців взяло участь у місцевих виборах 25 жовтня. За даними, які подали дільничні виборчі комісії до Олександрійської міської виборчої комісії, в Олександрії участь у голосуванні взяло 26 тисяч 263 виборця, що становить 37,04% від загальної кількості виборців міста. В Олександрійському районі явка виборців на дільниці перевищувала міську протягом усього дня. За підсумками Олександрійської районної виборчої комісії зрештою явка на місцеві вибори склала у районі 51%.

За коментарями звертайтеся:

Прес-служба Громадянської мережі ОПОРА

Патруль Євгеній - координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській обл.

 +380994263118

 

Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори2015 #elect_ua #opora #опора)

 

Довідково:                                                                                                                             

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org