Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Зафіксовано спроби виносу бюлетенів та підвозу виборців

Зафіксовано спроби виносу бюлетенів та підвозу виборців

Зафіксовано спроби виносу бюлетенів та підвозу виборців

До ОПОРИ звернулися свідок виносу бюлетеню на дільницях №350924 у Кіровограді та спостерігач з дільниці №3 у Бобринці (перші вибори, територіальний виборчий округ).

У Кіровограді на дільниці №350924, яка знаходиться в приміщенні Кіровоградського музичного училища молодий чоловік намагався винести два бюлетені. Після зауваження спостерігачів кинув бюлетені та втік з території дільниці. Складено акт про порушення.

Представник штабу одного з кандидатів на міського голову Бобринця повідомив, що на дільниці №3 була спроба виносу бюлетеня. Комісія відмовилася прийняти скаргу про порушення і своїм рішенням видалила спостерігача, який зафіксував порушення, з дільниці.

Також спостерігач ОПОРИ став свідком підвезення людей літнього віку до дільниці № 350896 у Кіровограді автобусом з міського маршруту №134. На запитання спостерігача водій відповів, що його запросила квартальна для підвезення людей старшого віку і що платить за це власник маршруту (КТ «Автолегіон – Варванської Ю.В.», керівник Олександр Завітневич). Водій також надав телефон квартальної. На запитання по телефону жінка відповіла, що підвоз організовує Рада ветеранів.

Прес-служба Громадянської мережі ОПОРА

За коментарями звертайтеся:

Патруль Євгеній - координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській обл.

+380994263118

Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори2015 #elect_ua #opora #опора)

 

Довідково:                                                                                                                             

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org