Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Заміни відбулися в усіх окружних виборчкомах

Заміни відбулися в усіх окружних виборчкомах

Заміни відбулися в усіх окружних виборчкомах

В усіх 5 округах Кіровоградської області відбулося по кілька замін у складі окружних виборчих комісій. Найчастіше змінювали своїх представників партії «Правий сектор»,  «Рідна Вітчизна», «Собор» та «Зелені».

Так у 99 ОВК суб’єкт подання замінив секретаря комісії (від Партії пенсіонерів України) та трьох членів комісії (партія Правий сектор, партії Українська платформа «Собор» та «Наша Україна»)

В ОВК №100 відбулося одна заміна (партія «Рідна Вітчизна»).

В ОВК №101 своїх представників у складі комісії замінили партії «Народно трудовий союз України», «Зелені» та «Правий сектор».

У 102 окружній виборчій комісії  відбулася заміна секретаря(партія Українська платформа «Собор»), та представників партій «Зелені» та «Пенсіонерів України».

В окружній виборчій комісії  №103 заступник (політичне об’єднання «Рідна Вітчизна», секретар (Партія Зелених України») та член комісії (партія «Зелена країна») замінені суб’єктом подання.

За коментарями звертатись:
Патруль Євгеній
 Координатор ОПОРИ у Кіровоградській області
+38 099 426 31 18


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org