Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » » Жилка Іван Павлович

Жилка Іван Павлович

Жилка Іван Павлович
Одномандатний виборчий округ 103
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-15804 від 05.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 859 від 08.09.2014
Відомості про кандидата народився 19 сiчня 1954 року в селі Петрове Петрівського району Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, доцент кафедри, Академія прокуратури України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма

кандидата в народні депутати України по одномандатному виборчому округу  № 103 І. П. Жилки

Позачергові вибори до Верховної Ради України проходять в надзвичайно складний для нашої країни час. Анексія Кримського півострова, війна на південному сході країни, хронічна нестача коштів в державній казні, масштабна корупція в органах влади і управління та невпинне зростання злочинності, безробіття і невтішна демографічна ситуація в країні - ось далеко неповний перелік, чинників які віддзеркалюють умови і рівень життя населення.

Враховуючи наведене я, як кандидат в народні депутати України вважаю, що перш за все необхідно здійснити наступне:

1. Невідкладно вжити  всіх можливих парламентських заходів спрямованих на припинення братовбивчої війни на Донбасі та не допустити розгортання конфлікту на інші регіони країни.

2.  Вважаю, що найголовнішою умовою у протидії корупції серед чиновницького апарату є суттєве скорочення  державних службовців та

працівників правоохоронної сфери з одночасним підвищенням статусу і відповідальності осіб, які перебувають на службі держави.   

Такі скорочення мають відбуватися на підставі відповідних законодавчих актів.

3.   Усіляко сприяти зупиненню пагубного процесу відтоку населення (і особливо молоді) з країни, шляхом прийняття Верховною Радою законів, державних програм покликаних стимулювати народжуваність населення та розвиток національного бізнесу.

4. Зупинити шахрайські дії і свавілля осіб, які отримали у довгострокову оренду земельні паї від населення. Держава має виступати гарантом законності та прозорості укладених договорів.

5.    Як на державному так і на регіональному рівнях створити належні умови для розвитку бізнесу пов’язаного із збором та переробкою побутових відходів, очищенням річок, водоймищ і забруднених територій.

Обіцяю прикласти максимум зусиль для створення у нашій країні атмосфери порядку і законності.

І.П. Жилка© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org