Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » » Журавльов Віталій Володимирович

Журавльов Віталій Володимирович

Журавльов Віталій Володимирович
Одномандатний виборчий округ 103
Висування політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-18555 від 18.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1089 від 23.09.2014
Відомості про кандидата народився 9 березня 1965 року в місті Олександрія Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Олександрія Кіровоградської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Програма кандидата в народні депутати України Віталія Журавльова                   

Я іду на вибори, тому що розумію, що країні необхідно перезавантаження, перемога та встановлення миру.

Для вирішення цього питання необхідно терміново оголосити воєнний стан, невідкладно порушити питання про вступ до НАТО, організувати надійну оборону країни.

Люстрація. Без радикального очищення влади ніяких реальних змін, яких вимагала Революція Гідності, не відбудеться.                          

Перемога над корупцією. Неможливо перемогти корупцію, коли той, хто покликаний боротися із нею - сам її очолює. Без викорінення кумівства та кругової поруки на всіх рівнях, навіть найбільш прогресивні антикорупційні закони не будуть виконуватися.

Мої першочергові завдання у Петрівському, Долинському, Устинівському, Олександрійському районі та місті Олександрія.

У першу чергу я внесу до парламенту п’ять ключових соціальних законопроектів, які дадуть наступні результати:

  1. Законопроект «Про державну підтримку машинобудування в Кіровоградщині». Виконання законопроекту забезпечить створення більше 10 000 робочих місць (з них понад 3 000 в машинобудівній галузі, 1 000 у вугільній, 2 000 в переробній та 5 000 у допоміжній галузях) в Кіровоградській області.

2. Законопроект «Про стимулювання місцевого виробника харчових продуктів», який передбачає створення потужних місцевих харчових підприємств-виробників і мережі соціальних магазинів.

3. Законопроект «Про забезпечення державної програми будівництва доріг», що передбачає створення вертикально-інтегрованих підприємств з виробництва асфальту, дорожного полотна та інших дорожних комплектуючих. Реалізація цього законопроекту дозволить будувати дороги за ціною втричі меншою за нинішню.

4. Законопроект «Про підтримку домогосподарств, що виробляють м’ясо-молочну продукцію», що передбачає гарантовану закупівлю м’ясо-молочної продукції за ціною на рівні 70% від роздрібної ринкової ціни.

5. Законопроект «Про впорядкування вартості житлово-комунальних тарифів». Реалізація даного законопроекту дасть змогу зменшення вартості житлово-комунальних тарифів, ліквідуючи корупційну складову.

Протягом останніх п’яти років, я та моя команда провели понад 1000 зустрічей-нарад із жителями Петрівського, Долинського, Устинівського, Олександрійського районів та міста Олександрія. Наша команда – це найактивніші жителі Петрівського, Долинського, Устинівського, Олександрійського районів, міста Олександрії, громадські активісти, разом з якими ми опрацювали понад 25000 наказів громадян з вирішення найгостріших проблем мешканців Кіровоградщини. Результатом даної роботи стало створення мною ще двох важливих соціальних законопроектів які я подам до Верховної Ради України:

Законопроект «Про мораторій на закриття медичних та освітніх закладів в селах, селищах і містах, з населенням менше 100 тисяч чоловік».

Законопроект «Про захист пайовиків та справедливий розподіл доходів сільськогосподарських підприємств».

Мої першочергові завдання в розрізі районів:

Петрівський район - установка сучасної системи очистки води;

Устинівський район - створення громадського пасовища;

Долинський район – вирішення проблеми з Криворізьким гірничо-збагачувальним комбінатом окиснених руд (КГЗКОРом), житлом з (90% готовністю), вирішення проблеми з підключенням автономного опалення;

Олександрійський район – збереження шкіл та медичних закладів, відновлення доріг;

Олександрія – реанімація вугільного комплексу, збереження мережі медичних, культурних та освітніх закладів.

Я беру на себе відповідальність втілити свою програму в життя.

З повагою, Віталій Журавльов.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org