Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Знам’янка. Перешкоджання роботі спостерігача

Знам’янка. Перешкоджання роботі спостерігача

Знам’янка. Перешкоджання роботі спостерігача

В місті Знам’янка Кіровоградської області на виборчій дільниці №35729, члени комісії заборонили офіційним спостерігачам слідкувати за процесом видачі бюлетенів виборцям та здійснювати відеозйомку, порушуючи при цьому ЗУ «Про місцеві вибори».

Члени виборчої комісії № 35729, яка знаходиться за адресою: м. Знам’янка, вул. Маяковського 40, офіційним спостерігачам заборонили підходити і  спостерігати за видачею бюлетенів, визначивши місце їх присутності на стільцях біля виходу. На зауваження кандидата на посаду міського голови Лєвінте С.В, обурено реагували і забороняли проводити відезйомку, порушивши при цьому ЗУ «Про місцеві вибори» ст.66 п.9.

 

За коментарями звертайтеся:

Прес-служба Громадянської мережі ОПОРА

Патруль Євгеній - координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській обл.

+380994263118

 

Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори2015 #elect_ua #opora #опора)

 

Довідково:                                                                                                                             

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org