Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Знам'янські активісти просять кандидатів округу №102 підтримати єдиного кандидата, на противагу Олесю Довгому

Знам'янські активісти просять кандидатів округу №102 підтримати єдиного кандидата, на противагу Олесю Довгому

Знам'янські активісти просять кандидатів округу №102 підтримати єдиного кандидата, на противагу Олесю Довгому

З ініціативи знам’янських громадських активістів, чатина кандидатів у народні депутати у 102 ОВО зголосилися розробити план на підтримку єдиного кандидата. Такі дії, на думку активістів, спрямовані на боротьбу з іншим кандидатом -  Олесем Довгим.

8 жовтня за ініціативи ГО «Знам'янське об'єднання «Майдан» та громадських активістів м. Знам'янки, були запрошені до діалогу кандидати по виборчому округу №102 (Центр: місто Знам’янка.ОВО включає: міста Знам’янка, Світловодськ, Знам’янський, Новгородківський, Олександрівський, Онуфріївський, Світловодський райони), які не помічені у використанні брудних виборчих технологій. Темою для обговорення стало питання об’єднання зусиль навколо єдиного кандидата, на противагу кандидату-корупціонеру Олесю Довгому.

За підсумками зустрічі, по ініціативі кандидата Олександра Кучера, попередньо було прийняте рішення розробити та впровадити соціологічне опитування щодо рейтингу кандидатів 102 округу.  Результат має показати найбільш рейтингового кандидата, щоб визначитись кого підтримувати. О. Кучер зобов’язався викласти на папері методику впровадження цього плану та розіслати кандидатам для остаточного затвердження рішення.

Були присутніми та підтримали вищевказані дії наступні кандидати:

Олег Рудницький, кандидат від партії «Воля», директор ТОВ «Українські природні води».  Раніше не балотувався.

Руслан Степура, кандидат від партії ВО «Свобода», зареєстрований, як самовисуванець. Сотник Євромайдану, голова Світловодської РДА, раніше не балотувався.

Олександр Кучер, член партії  ВО «Батьківщина», зареєстрований як самовисуванець, директор ТОВ «Пролог ЛТД» , у 2002 році балотувався від партії «Наша Україна» по ОВО №102.

Іван Стрижак, член «Партії відродження села», зареєстрований як самовисуванець. Перший віце-президент Асоціації фермерів та приватних землевласників. Раніше не балотувався.

Не був присутній, але підтримує цю ініціативу Андрій Лаврусь, позапартійний, зареєстрований як самовисуванець. один з керівників Кіровоградського Євромайдану, депутат Олександрівської РДА, раніше не балотувався.

Олесь Довгий балотується як самовисуванець по ОВО №102 (Центр: місто Знам’янка. Включає: міста Знам’янка, Світловодськ, Знам’янський, Новгородківський, Олександрівський, Онуфріївський, Світловодський райони). В 2012 році балотувався да Верховної ради України по одномандатному округу № 214 в м. Києві та не був обраним.

прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА в Кіровоградській області
За коментарями звертатись:
Патруль Євгеній
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області
+380994263118


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org