Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Зустріч кандидата від Опозиційного блоку охороняли «тітушки» з парасольками

Зустріч кандидата від Опозиційного блоку охороняли «тітушки» з парасольками

Зустріч кандидата від Опозиційного блоку охороняли «тітушки» з парасольками

В неділю, 19 жовтня, у Кіровограді відбулася зустріч з виборцями кандидата у народні депутати від Опозиційного блоку Сергія Ларіна (екс-заступник керівника Адміністрації Президента В. Януковича, екс-голова Кіровоградської ОДА).  На зустріч можна було пройти виключно по запрошеннях. Усіх інших, в тому числі журналісти та спостерігачів ОПОРИ, в приміщення обласної філармонії, де проходила зустріч, тривалий час не допускали люди спортивної зовнішності, відомі як «тітушки».

По запрошеннях послухати кандидата приїхали організовані групи людей з різних районів області. Частина ж кіровоградських виборців прорвалися на зустріч після конфлікту з охороною заходу.  В залі конфлікти з «тітушками» призвели до побиття кількох активістів. Також постраждала кандидат у народні депутати по 99 виборчому округу (Центр: місто Кіровоград, Ленінський район. ОВО включає: частина Кіровського частина Ленінського районів міста Кіровограда) Тетяна Бородіна. Про що вона подала заяву до правоохоронних органів. Про перешкоджання здійсненню професійної діяльності подав заяву до міліції і журналіст Валерій Лебідь.

У своєму виступі Сергій Ларін наголошував на своїх досягненнях на посаді голови Кіровоградської ОДА, звинувачував теперішнє керівництво країною в економічній кризі, активістів Майдану – у війні на Сході країни. Виступ відбувався під скандування прихильників «Слава Ларіну!» та противників – «Слава Україні! Героям слава!». Під час заходу також виступав кандидат у народні депутати по 99 округу Артем Стрижаков (самовисування). Охороняли виступаючих «тітушки»з парасольками (ймовірно, від яєць та помідорів).

Нагадаємо, що згідно ч. 4 ст. 13 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: Засоби масової інформації зобов'язані об'єктивно висвітлювати хід підготовки і проведення виборів. Представникам засобів масової інформації гарантується безперешкодний доступ на всі публічні заходи, пов'язані з виборами.. Виборчі комісії, органи виконавчої влади, посадові і службові особи цих органів зобов'язані в межах своїх повноважень надавати їм інформацію щодо підготовки і проведення виборів депутатів.

прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА в Кіровоградській області
За коментарями звертатись:
Патруль Євгеній
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області
+380994263118


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org