Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Зустріч з виборцями по спискам та порція яєць для Олеся Довгого

Зустріч з виборцями по спискам та порція яєць для Олеся Довгого

Зустріч з виборцями по спискам та порція яєць для Олеся Довгого

22 вересня 2014 року у м.Знам'янка(102 виборчий округ) з наметів  кандидата у народні депутати Олеся Довгого розповсюджували агітматеріал. Зокрема, у листівці - запрошенні розміщено інформацію про зустріч з О.Довгим, яка відбудеться 23.09.2014 року о 17.00 в Будинку народної творчості.

Як виявилося, потрапити на зустріч можуть не всі бажаючі, а тільки згідно списку. Стало відомо, що списки складав штаб кандидата і поза списком ніхто на зустріч не потрапить. Охорону зустрічі забезпечувала Самооборона Світловодського осередку партії «Удар». Обурені мешканці міста звернулися за допомогою по врегулюванню ситуації до місцевої організації «Знам’янське об’єднання «Майдан», стверджуючи, що порушені їх права виборців, адже вони теж хочуть потрапити на зустріч.

Після того, як представники Знамянської Самооборони та «Знам’янського об’єднання «Майдан» потрапили до зали, де мала бути зустріч, розпочалася гаряча суперечка щодо відкритості зустрічі та використання коштів для агітації та підкупів. Виявилось, що переважна більшість згідно списку (близько 50 осіб) не місцеві жителі. А відповісти, звідки приїхали, відмовилися. За викликом представників штабу Довгого прибули представники міліції. Після двадцятихвилинних перемовин було вирішено звільнити приміщення обома сторонами. На вулиці дебати тривали. З’явилась інформація, що зі Світловодська виїжджають двадцять молодиків спортивної зовнішності на допомогу у врегулюванні ситуації. З тою ж метою до місця подіїї почала підходити місцева молодь.

Згодом на місці подій зявився сам кандидат О.Довгий. Частина присутніх скандували «Ганьба!» та «Їдь додому!» та обкидали кандидата курячими яйцями. За кілька хвилин О. Довгий покинув місце зустрічі.
прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА в Кіровоградській області
За коментарями звертатись:
Патруль Євгеній
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області
+380994263118


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org