Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » «Вступ 2013»: підсумкова прес-конференція

«Вступ 2013»: підсумкова прес-конференція

 «Вступ 2013»: підсумкова прес-конференція

19 серпня у Кіровограді відбулася прес-конференція по підсумках громадського спостереження за вступною кампанією. Окрім координатора громадського спостереження за вступною кампанією у Кіровоградській області Зої Лебідь, участь у заході взяли проректор КНТУ Микола Петренко та заступник голови приймальної комісії КДПУ ім. В. Винниченка Сергій Михида.


Під час прес-конференції представник ОПОРИ оприлюднила підсумки спостереження за вступною кампанією, а представники ВНЗ поділилися інформацією про цьогорічні особливості вступу у своїх закладах. .

 Микола Петренко розповів, що хоча набір відбувася , але були проблеми з заповненням технічних спеціальностей. У КДПУ, як розповів заступник голови приймальної комісії Сергій Михида, на природничо-математичні спеціальності  теж набирали студентів "з потом і кров'ю".

Також учасники прес-конференції заявили, що із системою ЄДЕБО здійснювати вступну кампанію стало суттєво зручніше і простіше. Тим більше, що цього року електронна система практично не давала збоїв.

Підбиваючи підсумки спостереження Зоя Лебідь заявила, що вступна кампанія 2013 року у Кіровограді пройшла прозоро, хоча з порушеннями. Окремі порушення та непорозуміння сталися через неточне трактування умов прийому до ВНЗ членами приймальних комісій та вступниками. Також проблеми виникали через невизначеність умов прийому щодо окремих етапів вступної кампанії.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org